Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
Jak nakupovat » Převod do 3D
Převod (konverze) do 3D

Vážení zákazníci,

máte zájem o vytvoření 3D prostorové fotografie zvěčněné navíc ve vybraném polotovaru z optické skloviny nejvyšší kvality? Nabízíme Vám naprosto jednoduchý způsob převodu do 3D z běžné fotografie! Fotografie může být digitální, ale třeba i klasická historická z rodinného alba. Digitální fotografii v co nejlepší kvalitě připojte k objednávce a pošlete nám elektronicky. Klasickou fotografii pošlete třeba poštou a my ji u nás digitalizujeme a vrátíme nepoškozenou zpět s hotovou zakázkou.

Konverze provádíme v běžném 3D zobrazení 180° z jedné dodané fotografie z čelní strany. Nyní také nabízíme unikátní novinku kompletního zobrazení ze všech stran 360°, kdy zadní část můžeme domodelovat podle potřebných doplňkových fotografií!!! Výsledek je pak naprosto dokonalý.

Základní a nejvýhodnější realizací je převod hlavy a ramen. Je možné převést i celou postavu, či celou skupinu osob. U převodu více osob se ceny za převod násobí – každé zobrazení se upravuje zvlášť. U komplikovanějších požadavků, které nenaleznete v naší základní nabídce Vám rádi připravíme speciální nabídku!

Převést do 3D je možno i Vaše zvířecí miláčky, různé předměty, loga – neváhejte proto poptat Váš třeba i velmi neobvyklý požadavek.